Stromy u vody Stein Václav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 38 x 39,5 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:19608
800 Kč | 30. 3. 2024 22:44:33 | |