Stromy v zimě Panuška Jaroslav ml.
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 50 x 67 cm, zaskleno. Nově rámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:9169
2 500 Kč | 19. 11. 2019 19:27:39 | |