Studie hlavy dítěte Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr malby: 21,5 x 18,5 cm, oválný rám, zaskleno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:9989