Studie koně Nesignováno .

POPIS: Olej na papíru, rozměry: 21 x 19 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:17078
500 Kč 13. 11. 2022 19:32:43