Sv. Anna Nesignováno .
POPIS: Olej na plechu, rozměr 21,5 x 17,5 cm. Přelom 19 - 20 století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:12632
2 100 Kč | 14. 6. 2021 20:37:45 | |
2 000 Kč | 10. 6. 2021 09:11:38 | |