Sv. Anna Nesignováno .

POPIS: Olej na plechu, rozměr 21,5 x 17,5 cm. Přelom 19 - 20 století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:12632
2 100 Kč 14. 6. 2021 20:37:45
2 000 Kč 10. 6. 2021 09:11:38