Konzole Neznačeno
POPIS: Zlacená dřevořezba, výška 28 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 800 Kč |
24. 9. 2024 19:02:00
Číslo položky:20175