Konzole Neznačeno

POPIS: Zlacená dřevořezba, výška 28 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
S příhozem

24. 9. 2024 19:02:00
Číslo položky:20175