Svatá Barbora
Svatá Barbora
Svatá Barbora
Svatá Barbora
Svatá Barbora
Svatá Barbora
+ 1

Svatá Barbora Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 88 x 57,5 cm, nerámováno. Střední Evropa, okolo roku 1750. K obrazu je vydáno osvědčení a povolení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:12799