Svatá panenka v červených šatech Neznačeno

POPIS: Lidová dřevěná plastika, výška včetně soklu : 39 cm . 19 - 20.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:12977
Žádné příhozy