Svatá rodina Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, 36 x 47 cm, řezaný florentinský rám zlacený, Josef Brůžek
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Číslo položky:7033