Svatá rodina Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 75 x 55 cm. Rozměry včetně rámu: 100 x 79
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky:13644