Svatební veselí - Velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 95 x 148 cm, rozměry včetně rámu: 114 x 167 cm.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Číslo položky:12010