Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
Svatební veselice
+ 5

Svatební veselice Fournier R.

POPIS: Akvarel na kosti, rozměry: 11,5 x 15 cm, kvalitní miniatura dle Davida Tenierse, zaskleno.
O AUTOROVI: Malíř miniatur , 19.stol. O autorovy nebyli zjištěny bližší informace.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:9985
5 500 Kč 6. 4. 2020 18:47:27
5 000 Kč 19. 2. 2020 16:50:15