Svatojánské proudy Steinský Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 67 x 97,5 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Český malíř - krajinář i figuralista
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky:8956