Svatý Jeroným Monogramista

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 35,5 x 26 cm, signováno monogramem H.V.W. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky:8483