Svatý Jeroným Monogramista
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 35,5 x 26 cm, signováno monogramem H.V.W. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 100 Kč |
Číslo položky:8483