Zrcadlový rám Neznačeno

POPIS: Zlacená dřevořezba, rokoko v. 33 cm vnitřní míra: 16 x 15 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
S příhozem

24. 9. 2024 19:04:00
Číslo položky:20218
1 500 Kč 8. 7. 2024 10:18:12