Svatý Kryštof s Ježíškem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, reitolováno a vypnuto na novějším rámu. Rozměr 99 x 73,5 cm, florentský rám. Druhá polovina 18.stol.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Číslo položky:7003