Svatý motiv Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, fixováno na sololitu, rozměr 110 x 62 cm, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:13800
6 000 Kč | 14. 11. 2021 17:45:52 | |