Svatý Šimon Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 54 x 38 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:16679
2 500 Kč 16. 1. 2023 10:46:27