Svatý Šimon Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 54 x 38 cm. Barokní malba okolo roku 1750
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:15301
Žádné příhozy | ||