Svážení úrody Signatura nečitelná

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 30 x 41 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:9908
900 Kč 12. 2. 2020 20:51:44