Světec s andělem Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 61 x 49 cm. Barokní malba okolo roku 1750
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:15303
8 500 Kč | 26. 9. 2022 18:29:18 | |
8 000 Kč | 31. 7. 2022 18:54:13 | |