Světice Nesignováno .

POPIS: Olej na volném plátně - výřez 30 x 23 cm
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:7070
700 Kč 8. 11. 2018 19:52:52
600 Kč 21. 10. 2018 19:17:09