Svícny párové Značeno

POPIS: Porcelán, rozměry: výška23 cm, jeden silně poškozený
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:19023
1 000 Kč 16. 4. 2024 11:53:11