Svítání na horách Mamedov Vugar
POPIS: Olej na plátně, Rozměr 30 x 21 cm, volné plátno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:16514
1 000 Kč | 23. 12. 2022 18:30:55 | |