Svítání nad mořem Brunner Antonín

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 27 x 47,5 cm, datováno 1913, nerámováno
O AUTOROVI: Malíř, grafik, restaurátor. Studoval u prof. Lišky na UPRUM v Praze, později v Paříži u J. P. Laurense a Luciena Simona. Maloval obrazy, figurální podobizny i krajiny. Jeho... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř, grafik, restaurátor. Studoval u prof. Lišky na UPRUM v Praze, později v Paříži u J. P. Laurense a Luciena Simona. Maloval obrazy, figurální podobizny i krajiny. Jeho díla mají dekorativní ráz. V Paříži vystavil v Saloně. V Praze vystavoval souborně krajiny z Bretaně v Topičově saloně. Roku 1908 se vrátil do vlasti a na Slovensku se věnoval studiu lidového umění. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:12846