Carmelino - Rybáři Svoboda Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 69 x 89 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
11. 11. 2024 19:50:00
Číslo položky:21043
4 500 Kč | 17. 9. 2024 17:00:41 | |