Švýcarské Alpy Skála František
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100 cm, rozměry včetně rámu s korunkou: 134 x 140 cm. Severní stěna Eigeru v bernském regionu Švýcarských Alp. Od 9. 6. 2023 bude probíhat v Prácheňské muzeu výstav: Skálové - živobytí malby v 19. století. Krajinomalba, portréty a náboženské obrazy malířů Skálů z Písku. František, Jan, Valentin, Quido a Josefina – dvě generace věnující se malbě v období romantismu.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 36 000 Kč |
Číslo položky:17760