Švýcarské Alpy
Švýcarské Alpy
Švýcarské Alpy
Švýcarské Alpy
Švýcarské Alpy
Švýcarské Alpy
+ 1

Švýcarské Alpy Skála František

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100 cm, rozměry včetně rámu s korunkou: 134 x 140 cm. Severní stěna Eigeru v bernském regionu Švýcarských Alp. Od 9. 6. 2023 bude probíhat v Prácheňské muzeu výstav: Skálové - živobytí malby v 19. století. Krajinomalba, portréty a náboženské obrazy malířů Skálů z Písku. František, Jan, Valentin, Quido a Josefina – dvě generace věnující se malbě v období romantismu.
O AUTOROVI: Skála František (1817 - ?) Narodil se 27. 4. 1817 v Písku. Malíř v Písku a v Praze. Žil v Písku a většinu svých obrazů a miniaturních podobizen vytvořil tamtéž.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 36 000 Kč
Číslo položky:17760