Dívka v červeném šálu Szász István

POPIS: Olej na lepence, rozměr 39 x 25 cm, krakeláž v malbě
O AUTOROVI: 1878 – 1965 Maďarský malíř
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

17. 3. 2025 22:06:00
Číslo položky:21520
Žádné příhozy