T.G. Masaryk Monogramista
POPIS: Litografie, rozměr 63 x 45 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:16334
500 Kč | 21. 11. 2022 20:33:34 | |
400 Kč | 30. 9. 2022 03:49:59 | |