T.G. Masaryk Monogramista

POPIS: Litografie, rozměr 63 x 45 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:16334
500 Kč 21. 11. 2022 20:33:34
400 Kč 30. 9. 2022 03:49:59