Tančící andílci Rothaug Leopold
POPIS: Olej na plátně - nalepeno na lepence, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole L. Rothaug
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:5832
Žádné příhozy | ||