Tanečnice - Blondýnka Rosenthal

POPIS: Kolorovaná porcelánová soška tanečnice, značeno Rosenthal, výška 23 cm, levá ruka poškozena
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:6039
Žádné příhozy