Tání na Tatrách Nedbal Václav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 100 cm. Datováno 1952. Obraz pochází z rodiny autora.
Vyvolávací cena: | 1 100 Kč |
Aktuální cena: | 1 400 Kč |
Číslo položky:5727