Tání v krajině Hlavsa .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 35,5 x 50 cm, plátno ve vrchní části zvlněno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:19609