Tarmark - Koňský trh Molitor Otto
POPIS: Olej na plátně, signováno vpravo dole Otto Molitor, rozměry malby 83 x 161 cm, celkové rozměry s rámem 95 x 172,5 cm. Hodnocený obraz s názvem "Tarmark - Koňský trh" představuje krásné a sběratelsky cenné dílo profesora Otty Molitora. V této práci exceluje jeho schopnost zachytit barvy a atmosféru venkovského života. Velkoformátová olejomalba, zobrazující koňský trh, okouzlí pozorovatele bohatou figurální kompozicí, hrou světel a stínů a přesně zachycenou dobovou atmosférou tarmarku a jeho návštěvníků, kteří projevují zájem o nákup jednoho z nejdůležitějších zvířat venkova – koně.
Vyvolávací cena: | 144 000 Kč |
Aktuální cena: | 144 000 Kč |
Číslo položky:19891
Žádné příhozy | ||