Dakota - XJ Těhel Michal
POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 100 cm, nerámováno. Na třetí fotografii: autor s obrazem
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:21236