Tenistka Neznačeno
POPIS: Porcelánová plastika, výška: 22 cm / šířka: 15 cm , poškozena - lepená raketa
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:8847