Tenistka Neznačeno

POPIS: Porcelánová plastika, výška: 22 cm / šířka: 15 cm , poškozena - lepená raketa
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:8847