Tete de Mort et Livre
Tete de Mort et Livre
Tete de Mort et Livre
Tete de Mort et Livre
Tete de Mort et Livre
Tete de Mort et Livre
Tete de Mort et Livre
+ 2

Tete de Mort et Livre Picasso Pablo

POPIS: Litografie 951 / 1000, rozměr ve výřezu 54 x 68 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Narodil se 25. 10. 1881 v Malaze ve Španělsku a zemřel 8. 4. 1973 v Moguins ve Francii. Malíř, sochař, grafický designér, tiskař a choreograf. Jeho celé jméno je Pablo Diego... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 25. 10. 1881 v Malaze ve Španělsku a zemřel 8. 4. 1973 v Moguins ve Francii. Malíř, sochař, grafický designér, tiskař a choreograf. Jeho celé jméno je Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso. Byl jednou z nejvýznamnějších osobností umění 20. století. Společně s Georgesem Braquem je považován za zakladatele kubismu. Odhaduje se, že Picasso vytvořil asi 13 500 obrazů a skic, 100 000 rytin a tisků, 34 000 ilustrací a 300 skulptur a keramických děl.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky:9421