Tetřev v toku - velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 93 x 110 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky:13353
4 200 Kč 10. 6. 2021 09:25:01