The Temptation of St.Anthony Dalí Salvador
POPIS: Litografie / ruční papír, velikost tisku 34 x 44,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volný list
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:6307