Topoly u řeky Frankl Franz Xaver

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 80 x 120 cm, poškozeno
O AUTOROVI: Franz Frankl (1881-1940) Malíř krajinář studoval v Mnichově a později navštěvoval Akademii ve Stuttgartu a Štrasburskou uměleckou akademii. Své malířské dovednosti zdokonaloval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Franz Frankl (1881-1940) Malíř krajinář studoval v Mnichově a později navštěvoval Akademii ve Stuttgartu a Štrasburskou uměleckou akademii. Své malířské dovednosti zdokonaloval díky dalšímu studiu v Paříži a Metách. Jeho díla byla vystavována především v Mnichově.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19040
Žádné příhozy