Torzo mladého muže Neznačeno
POPIS: Mramorová plastika, rozměr plastiky 63 cm, rozměr včetně podstavce 139 cm. První polovina 18. století. Osvědčení o prodeji a vývozu předmětu kulturní hodnoty Národní galerií uděleno.
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:11431
20 000 Kč | 18. 11. 2020 19:33:48 | |