Torzo mladého muže Neznačeno

POPIS: Mramorová plastika, rozměr plastiky 63 cm, rozměr včetně podstavce 139 cm. První polovina 18. století. Osvědčení o prodeji a vývozu předmětu kulturní hodnoty Národní galerií uděleno.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky:11431
20 000 Kč 18. 11. 2020 19:33:48