Tramvaj v Karmelitské ulici Mamedov Vugar

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno, odkaz na you tube: https://youtu.be/rKI8rtHy3o4
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:12731