Trenčínský hrad Holoubek Jozef
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 82 x 96 cm, autorský rám poškozený. Obraz odborně vyčištěn. Nejoblíbenější autorův motiv Trenčínský hrad v reprezentativním formátu i provedení.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 14 000 Kč |
Číslo položky:9926