Tři návrhy pohlednic Bubeníček Ota
POPIS: Akvarely, rozměry listů: 9,5 x 18,5 cm, 12 x 21,5 cm, 21 x 14 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
Číslo položky:15770
1 100 Kč | 27. 9. 2022 21:41:30 | |
1 000 Kč | 23. 9. 2022 22:31:14 | |