Tři psi Motl Ladislav
POPIS: Email na papíru, rozměr ve výřezu 18,5 x 24 cm, signováno vpravo nahoře Motl 62, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:5656