Tři různé motivy Bubeníček Ota
POPIS: Akvarely, rozměry listů: 9,5 x 13 cm, 13 x 8 cm, 14 x 9 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:15771
Žádné příhozy | ||